Sportovní dopoledne s MŠ – reportáž TV Polar

Během května a června proběhly sportovní dopoledne s MŠ obvodu Poruba. Přivítali jsme celkem 19 školek, děti si s trenéry našeho klubu užili různé sportovní aktivity a samozřejmě také fotbal. Snažíme se děti nasměrovat a motivovat k pohybu od předškolního věku. A také dětem ukázat, že při sportu zažijí spousty legrace a radosti. 

Na tuto akci přijala pozvání paní starostka Poruby Lucie Baránková Vilamová, která viděla tuto akci v praxi a jsme rádi, že nás navštívila. Reportáž odvysílala TV Polar.

 

Celý projekt vznikl za podpory obvodu Poruba, kterému patří velké dík a této podpory si velmi vážíme.