Vážení rodiče, mladí borci a příznivci 1.FC Poruba, přinášíme vám organizaci tréninků a mistrovských utkání na týden od 20.05. – 26.05.2019.
Benjamínci r. 2012/2013/2014:
pondělí 20.5.2019 16:00 – 17:00 SaP – trénink hlavní trávník ( při nepřízni počasí v tělocvičně L.Štúra ) + trénink brankářů
středa 22.5.2019 16:30 – 18:00 SaP – trénink hlavní trávník ( při nepřízni počasí v tělocvičně L.Štúra )
pátek 24.5.2019 17:00 – PU Frýdek – Místek U7 r. 2012 a ml. ( Frýdek – Místek stadión Stovky )
Mladší přípravka r. 2010/2011:
pondělí 20.5.2019 17:30 – MU Vítkovice – dívky : Poruba U9 B ( sraz v 17:00 Klegová )
pondělí 20.5.2019 16:30 – 18:00 SaP – trénink hlavní trávník + trénink brankářů ( sraz v 16:15 )
úterý 21.5.2019 16:30 – 18:00 SaP – trénink hlavní trávník ( při nepřízni počasí v tělocvičně L.Štúra ) ( sraz v 16:15 )
úterý 21.5.2019 18:15 – Schůzky s rodiči, účast jednoho z rodičů nutná ( správní budova SaP )
čtvrtek 23.5.2019 16:45 – MU Poruba U9 C: Vítkovice Svinov U9 ( SaP Poruba ) ( sraz v 16:00 )
čtvrtek 23.5.2019 16:30 – 18:00 SaP – trénink hlavní trávník ( sraz v 16:00 )
pátek 24.5.2019 15:30 – 17:00 SaP – trénink hlavní trávník ( sraz v 15:15 )
neděle 26.5.2019 8:00 – miniturnaj v Brušperku U9 a U8 r. 2010 a 2011 ( sraz v 7:30 v Brušperku )
Starší přípravka r. 2008/2009:
pondělí 20.5.2019 16:30 – 18:00 SaP – trénink hlavní trávník + trénink brankářů
úterý 21.5.2019 16:45 – MU Poruba U11 B : Koblov U11 ( SaP Poruba )
úterý 21.5.2019 16:30 – 18:00 SaP – trénink hlavní trávník
čtvrtek 23.5.2019 16:00 – MU Ludgeřovice U11 : Poruba U11 A ( Ludgeřovice )
čtvrtek 23.5.2019 16:30 – 18:00 SaP – trénink hlavní trávník
pátek 24.5.2019 15:30 – 17:00 SaP – trénink hlavní trávník
neděle 26.5.2019 10:15 – miniturnaj v Brušperku U11 r. 2008 a ml. ( Brušperk )
Mladší žáci r. 2006/2007:
pondělí 20.5.2019 15:30 – 17:00 SaP – trénink hlavní trávník + trénink brankářů
úterý 21.5.2019 16:30 – 18:00 SaP – trénink hlavní trávník
čtvrtek 23.5.2019 16:30 – 18:00 SaP – trénink hlavní trávník
pátek 24.5.2019 15:30 – 17:00 SaP – trénink hlavní trávník
sobota 25.5.2019 9:00 – MU Hlubina U13 : Poruba U13 ( Hlubina )
Starší žáci r. 2004/2005:
pondělí 20.5.2019 16:00 – 17:00 SaP – trénink hlavní trávník + trénink brankářů
úterý 21.5.2019 16:30 – 18:00 SaP – trénink hlavní trávník
středa 22.5.2019 16:30 – 18:00 SaP – trénink hlavní trávník
pátek 24.5.2019 15:30 – 17:00 SaP – trénink hlavní trávník
sobota 25.5.2019 10:30 – MU Hlubina U15 : Poruba U15 ( Hlubina )
Veteráni +40:
pondělí 20.5.2019 17:00 – MU Pustkovec +40 : Poruba +40 ( Puskovec )
středa 22.5.2019 17:00 – MU Poruba +40 : Stará Bělá +40 ( SaP Poruba )