Vážení rodiče a sportovci,
přinášíme rozpis tréninků na příští týden 29.1. – 4.2.2024 pro všechny mužstva 1. FC Poruba.
benjamínci r. 2017 – 2019
pondělí 29.1.2024 16:45 – 17:45 Tělocvična – Waldorfská
středa 31.1.2024 16:30 – 17:30 Tělocvična – Waldorfská
neděle 4.2.2024 8:00 – 13:00 Halový turnaj – pouze roč. 2017, sraz 7:30,
místo – Sportovní hala, Heleny Salichové 1275, Polanka nad Odrou
mladší přípravka r. 2016 – U8
pondělí 29.1.2024 16:00 – 17:30 PU 1. FC Poruba – Třinec, místo – SaP
úterý 30.1.2024 16:45 – 17:45 Tělocvična – Waldorfská
středa 31.1.2024 15:30 – 16:30 Brankářský trénink – Tělocvična Waldorfská
čtvrtek 1.2.2024 16:30 – 17:30 Tělocvična – Waldorfská
neděle 4.2.2024 7:45 – 11:45 KZL skup. J+L, sraz 7:15,
místo – Brušperk hala, Sportovní 584, 739 44 Brušperk
mladší přípravka r. 2015 – U9
pondělí 29.1.2024 16:00 – 17:30 SaP – UT
úterý 30.1.2024 17:45 – 18:45 Tělocvična – Waldorfská
středa 31.1.2024 15:30 – 16:30 Brankářský trénink – Tělocvična Waldorfská
čtvrtek 1.2.2024 17:30 – 18:30 Tělocvična – Waldorfská
neděle 4.2.2024 8:00 – 13:00 Halový turnaj , sraz 7:30,
místo – Sportovní hala, Heleny Salichové 1275, Polanka nad Odrou
starší přípravky r. 2014 – U10
pondělí 29.1.2024 16:00 – 17:30 SaP – UT
úterý 30.1.2024 16:00 – 17:30 SaP – UT
středa 31.1.2024 17:30 – 18:30 Tělocvična – Waldorfská
15:30 – 16:30 Brankářský trénink – Tělocvična Waldorfská
čtvrtek 1.2.2024 16:00 – 17:30 SaP – UT
sobota 3.2.2024 10:00 – 14:00 KZL skup. E, sraz 9:30, místo – Smilovice hala, Smilovice 168
starší přípravky r. 2013 – U11
pondělí 29.1.2024 16:00 – 17:30 SaP – UT
úterý 30.1.2024 16:00 – 17:30 SaP – UT
středa 31.1.2024 15:30 – 16:30 Brankářský trénink – Tělocvična Waldorfská
čtvrtek 1.2.2024 16:00 – 17:30 SaP – UT
pátek 2.2.2024 16:00 – 17:30 SaP – UT
neděle 4.2.2024 9:30 – 11:00 PU Opava – 1. FC Poruba, místo – Opava
mladší žáci r. 2012 – U12
úterý 30.1.2024 15:45 – 16:45 Tělocvična – Waldorfská
středa 31.1.2024 16:00 – 17:30 SaP – UT
čtvrtek 1.2.2024 16:00 – 17:30 SaP – UT
18:30 – 19:30 Brankářský trénink – Tělocvična Waldorfská
pátek 2.2.2024 16:00 – 17:30 SaP – UT
sobota 3.2.2024 14:00 – 15:30 PU Frýdek-Místek – 1. FC Poruba, místo – Frýdek-Místek
neděle 4.2.2024 13:00 – 17:00 KZL skup. C, sraz 12:30,
místo – Brušperk hala, Sportovní 584, 739 44 Brušperk
mladší žáci r. 2011 – U13
úterý 30.1.2024 16:00 – 17:30 SaP – UT
středa 31.1.2024 16:00 – 17:30 SaP – UT
čtvrtek 1.2.2024 15:30 – 16:30 Tělocvična – Waldorfská
18:30 – 19:30 Brankářský trénink – Tělocvična Waldorfská
pátek 2.2.2024 16:00 – 17:30 SaP – UT
sobota 3.2.2024 15:00 – 19:00 KZL skup. B, sraz 14:30, místo – Raškovice hala, Raškovice 18
neděle 4.2.2024 15:00 – 16:30 PU Frýdek-Místek – 1. FC Poruba, místo – SaP
starší žáci r. 2010 – U14
pondělí 29.1.2024 15:45 – 16:45 Tělocvična – Waldorfská
úterý 30.1.2024 15:30 – 17:00 Městský stadion – UT
čtvrtek 1.2.2024 17:30 – 19:00 PU 1. FC Poruba – Bohumín, místo – Městský stadion – UT
pátek 2.2.2024 10:00 – 11:30 SaP – UT
starší žáci r. 2009 – U15
pondělí 29.1.2024 15:30 – 17:00 Městský stadion – UT
úterý 30.1.2024 18:45 – 19:45 Tělocvična – Waldorfská
středa 31.1.2024 16:00 – 17:30 PU 1. FC Poruba – Vyškov, místo – Městský stadion – UT
čtvrtek 1.2.2024 18:30 – 19:30 Brankářský trénink – Tělocvična Waldorfská
pátek 2.2.2024 9:30 – 11:00 Městský stadion – UT
sobota 3.2.2024 10:00 – 11:30 PU 1. FC Poruba – Kravaře, místo – Městský stadion – UT
mladší dorost r. 2007-2008 – U17
pondělí 29.1.2024 18:45 – 19:45 Tělocvična – Waldorfská
úterý 30.1.2024 16:30 – 18:00 Městský stadion – UT
16:00 – 17:30 Brankářský trénink – SaP UT
čtvrtek 1.2.2024 16:00 – 17:30 Městský stadion – UT
pátek 2.2.2024 15:00 – 16:30 Městský stadion – UT
neděle 4.2.2024 12:30 – 14:00 PU 1. FC Poruba – Povážská Bystrica, místo SaP
starší dorost r. 2005-2006 – U19
pondělí 29.1.2024 17:45 – 18:45 Tělocvična – Waldorfská
úterý 30.1.2024 18:00 – 20:00 TU FK Slavia Orlová – 1. FC Poruba, místo – Sportovní areál Orlová,
Na Stuchlíkovci 982, Orlová-Lutyně
čtvrtek 1.2.2024 15:30 – 17:00 Městský stadion – tartan
pátek 2.2.2024 15:00 – 16:30 Městský stadion – UT
sobota 3.2.2024 11:00 – 13:00 TU Victoria Hažlach – 1. FC Poruba, místo – Sportovní areál Orlová,
Na Stuchlíkovci 982, Orlová-Lutyně
neděle 4.2.2024 10:30 – 12:00 PU 1. FC Poruba – Povážská Bystrica, místo SaP
muži
pondělí 29.1.2024 17:45 – 18:45 Tělocvična – Waldorfská
úterý 30.1.2024 18:00 – 20:00 TU FK Slavia Orlová – 1. FC Poruba, místo – Sportovní areál Orlová,
Na Stuchlíkovci 982, Orlová-Lutyně
čtvrtek 1.2.2024 15:30 – 17:00 Městský stadion – tartan
pátek 2.2.2024 15:00 – 16:30 Městský stadion – UT
sobota 3.2.2024 11:00 – 13:00 TU Victoria Hažlach – 1. FC Poruba, místo – Sportovní areál Orlová,
Na Stuchlíkovci 982, Orlová-Lutyně